Jsi to ty, koho hledáme?

Google Ads & Sklik

Máš pokročilé zkušenosti s vyhledávacími i display kampaněmi.

Analytika & reporting

Zajímáš se o byznysový dopad a umíš ho reportovat klientům.

Iniciativa & samostatnost

Pracuješ samostatně a přicházíš s podněty co zkusit a co zlepšit.

Dělej PPC v kontextu celého byznysu

Klientům mluvíme do produktové strategie, pricingu i procesů, protože výkon není jen o reklamě. Jde nám o byznysový dopad kampaní, proto tvým parťákem bude seniorní analytik a za zády budeš mít vývojový tým, který zařídí jakoukoliv změnu na webu. Díky nadstandardnímu/ne-agenturnímu vztahu s klienty a úzké spolupráci mezi týmy získáš přesah do dalších oblastí a byznysový kontext.

No-bullshit marketing

Nereportujeme reach a prokliky, ale byznysové výsledky. Automatizací se snažíme vymýtit nudné a repetitivní úkoly, abychom se mohli zaměřit na naši přidanou hodnotu: celkový rozvoj reklamních účtů, ať už spočívá v lepší optimalizaci, nebo hledání a zkoušení nových cest.

Jakub Uhlíř

performance specialist, team leader

Jakub Uhlíř, performance specialist

Kampaně pro mezinárodní e-commerce a dravé startupy

Naši klienti jsou e-shopy a startupy. Z řad e-commerce klientů budeš optimalizovat kampaně nejen v regionu DACH pro hravé samolepky Mamalabels, nebo spravovat účty pro Winehouse, jednoho z top hráčů na trhu s alkoholem. Ze startupů na tebe čeká Sloneek, SaaS pro HR, a jeho celoevropské kampaně, a u Madmonq můžeš nahlédnout do precizní datové analytiky a jejího využití pro lepší akvizici.

Naši klienti
Na starost budeš mít reklamní účty v Googlu, Skliku a případně zbožácích. Kromě analytika a vývojářů budeš spolupracovat s kolegy, kteří pro klienty řeší další oblasti marketingu. S nápady na marketingové akce často přicházíme my a vymýšlíme je v týmu, někdy ad hoc, někdy naopak tvoříme pro klienty detailní roadmapy.

Svobody, odpověděnost & sdílené hodnoty

Fungujeme na základě hodnot sdílených napříč celým týmem. Právě tyto hodnoty jsou tím, co nám umožňuje existovat bez komunikačních mezivrstev a hierarchií.

Lidé a kultura v Integritty

Naše startupy, naše interní laboratoř

Zkušenosti z klientských projektů využíváme při budování vlastních startupů a projektů. S naším Metrákem nabízíme v oblasti odvozu odpadů a stavebních materiálů komfort, na jaký jsou zákazníci zvyklí třeba z rozvážky jídla. Naší srdcovkou je pak Pozdrav od Ježíška, který loni za šest týdnů udělal přes padesát tisíc objednávek a získal 700 000 Kč pro děti z Klokánků. Oba projekty jsou ideální místo, kde si můžeš zkoušet nové postupy a technologie.

Poznej své parťáky

Jakub Uhlíř

Jakub Uhlíř

performance specialist

Markéta Pechová

Markéta Pechová

performance specialist

David Krouský

David Krouský

marketing specialist

Tomáš Faltejsek

Tomáš Faltejsek

senior ppc specialist

Jiří Kohutka

Jiří Kohutka

web/data analyst

Co za to?

Pohodové prostředí ve vile na Haunspalce s vlastní zahradou, saunou a spoustou akcí v létě :o)
Pravidelné týmové výjezdy (naposledy třeba týden na Mallorce) i různé spontánní akce
Společné snídaně, sportovní zázemí a akce a multisportka k tomu
Finance odpovídající tvým zkušenostem a rostoucí úměrně tomu, jak se posouváš