Krejčovství Monika Černá Jak citlivě propojit krejčovství založené na osobním přístupu s digitálním zážitkem?

Přepnutí tradiční firmy do onlinu

E-shop MonikaČerná.com spojuje krejčovskou tradici s moderními technologiemi. Po osobním zaměření si zákazník může díky přesným vizualizacím objednat jakékoliv oblečení z palety business, casual i každodenního šatníku.

Zobrazit online
mc_1
mc_2

Výzva

Naším úkolem bylo citlivě propojit tradiční krejčovství založené na velmi osobním přístupu s digitálním světem, a to do prostředí, které budou akceptovat i ti nejnáročnější klienti.

Řešení

1/

Do prostředí e-shopu jsme převedli stovky vzorníků, různých střihů a doplňků, ze kterých si zákazník může vytvořit oblečení dle své představy. E-shop je zároveň propojený s na míru vyvinutým objednávkovým systémem pro módní konzultanty, kteří mohou na iPadu společně se zákazníkem zadat objednávku do výroby. E-shop i objednávkové rozhraní jsme propojili do CRM systému, který poskytuje celistvý obrázek o každém zákazníkovi.

Výsledek

Uvedením e-shopu jsme Krejčovství Monika Černá umožnili obsloužit výrazně větší množství zákazníků, aniž by tím jakkoliv utrpěla, pro toto krejčovství tolik pověstná, zákaznická zkušenost a kvalita.

Slova klienta

Spuštění e-shopu vnímám jen jako první krok v proměně celého segmentu, jehož lídrem se díky digitálním inovacím chceme stát.

Monika Černá majitel

Stojíte před podobnou výzvou?

Obraťte se na nás a my se s ní popereme!

Další naše projekty