geacka

Google Ads & Sklik

Máš pokročilé zkušenosti s vyhledávacími i display kampaněmi.

ico-analytics

Analytika & reporting

Zajímáš se o byznysový dopad a umíš ho reportovat klientům.

team

Iniciativa & samostatnost

Pracuješ samostatně a přicházíš s podněty co zkusit a co zlepšit.

Dělej PPC v kontextu celého byznysu

Klientům mluvíme do produktové strategie, pricingu i procesů, protože výkon není jen o reklamě. Jde nám o byznysový dopad kampaní, proto tvým parťákem bude seniorní analytik a za zády budeš mít vývojový tým, který zařídí jakoukoliv změnu na webu. Díky nadstandardnímu/ne-agenturnímu vztahu s klienty a úzké spolupráci mezi týmy získáš přesah do dalších oblastí a byznysový kontext.

No-bullshit marketing

Nereportujeme dosah a lajky, ale byznysové výsledky. Automatizací se snažíme vymýtit nudné a repetitivní úkoly, abychom se mohli zaměřit na naši přidanou hodnotu - celkový rozvoj reklamních účtů, ať už spočívá v lepší optimalizaci, nebo hledání a zkoušení nových cest.

Jan Mrkvička

performance marketing team leader

IMG_3150_clipped_rev_1

Kampaně pro mezinárodní e-commerce a dravé startupy

Naši klienti jsou e-shopy a startupy. Z řad e-commerce klientů budeš optimalizovat kampaně v 7 zemích pro hravé samolepky Mamalabels, nebo spravovat účty pro BUSHMAN, Winehouse nebo třeba Marmelády s příběhem. Ze startupů na tebe čeká Metrák, logistická platforma, a její automatizované kampaně s pokročilým reportingem.

bushman
Na starost budeš mít reklamní účty v Googlu, Skliku a případně zbožácích. Kromě analytika a vývojářů budeš spolupracovat s kolegy, kteří pro klienty řeší další oblasti marketingu. S nápady na marketingové akce často přicházíme my a vymýšlíme je v týmu, někdy ad hoc, někdy naopak tvoříme pro klienty detailní roadmapy.

Svobody, odpověděnost & sdílené hodnoty

Fungujeme na základě hodnot sdílených napříč celým týmem. Právě tyto hodnoty jsou tím, co nám umožňuje existovat bez komunikačních mezivrstev a hierarchií.

LIDÉ A KULTURA V INTEGRITTY

Naše startupy, naše interní laboratoř

Zkušenosti z klientských projektů využíváme při budování vlastních startupů a projektů. S naším Metrákem nabízíme v oblasti odvozu odpadů a stavebních materiálů komfort, na jaký jsou zákazníci zvyklí třeba z rozvážky jídla. Naší srdcovkou je pak Pozdrav od Ježíška, který loni za šest týdnů udělal přes padesát tisíc objednávek a získal 700 000 Kč pro děti z Klokánků. Oba projekty jsou ideální místo, kde si můžeš zkoušet nové postupy a technologie.

Jan Mrkvička

Honza

Marketing team leader

IMG_8134 copy_clipped_rev_3

Míša

PPC specialist

David_KrouskyBW

David

Facebook Ads specialist

Untitled design – 2024-04-11T093943.016

Markéta

Copywriter

IMG_7918_clipped_rev_1 copy

Michal

Senior analytik

Pohodové prostředí ve vile na Haunspalce s vlastní zahradou, saunou a spoustou akcí v létě 🏡
3x ročně teambuilding (hory, kola a moře - naposledy třeba Mallorka) 🏖️
Společné snídaně, sportovní zázemí a akce a multisportka k tomu 🍳
Finance odpovídající tvým zkušenostem a rostoucí úměrně tomu, jak se posouváš 💰