Jak jsme díky našim znalostem prodali přes 75 tisíc pohlednic?

Stránka Pozdravu od Ježíška

Ověření znalostí na vlastním produktu

PozdravOdJeziska.cz je náš vlastní projekt, kterému se věnujeme již pátým rokem. Služba umožňuje rodičům odpovědět coby Ježíšek na vyřčená i nevyslovená přání dětí. V roce 2019 jsme projekt rozšířili o dobročinný rozměr, a předali rovných 100 000 Kč organizaci Fond ohrožených dětí.

Vánoce 2020 byly v tomto směru mnohem bohatší a Fondu ohrožených dětí jsme vybrali částku přesahující půl milion korun.

Výsledky

76 000 odeslaných pohlednic
650 000 Kč celkem získaných pro Klokánky
více jak 20 % konverzní poměr
Pozdrav od Ježíška

Výzva

Ultimátní výzvou bylo zužitkovat naše zkušenosti v oblasti designu digitálních produktů, automatizace procesů a výkonnostního marketingu pro vlastní, samostatně fungující produkt.

Jak jsme postupovali

1

Řešení

Vyvinuli jsme jednoduchý, jednostránkový web, na kterém si rodič vybere pohlednici, vyplní vzkaz své ratolesti a zadá adresu, kam má být pohled odeslán. Zákazník při platbě může volitelně přispět Fondu ohrožených dětí, který provozuje zařízení Klokánek po celé České republice.

Za na první pohled jednoduchým webem ale stojí komplexní řešení, které automaticky připravuje tisková data a odesílá je do tiskárny. Řešení navíc musí být připravené na předvánoční špičku, kdy zákazníci během jedné minuty objednají desítky pohledů.

Na podzim vždy sestavujeme pestrý tým, který pomáhá vytěžit maximum z marketingového potenciálu projektu. Tento tým sestává ze specialistů na výkonnostní marketing, PR a spolupráci s influencery.

Výsledek

V roce 2019 jsme poslali přes 20 000 pohlednic a pro Fond ohrožených dětí získali 77 666 Kč od 1 829 lidí, ke kterým jsme přidali vlastní dar, a předanou částku tak zaokrouhlili na 100 000 Kč. Kromě skvělého výsledku a velmi vítané pomoci pro Klokánky jsme také Fondu ohrožených dětí otevřeli nové cesty ve fundraisingu.

Slova partnera

“Děkujeme všem, kteří přispěli, že pomáháte. A děkujeme integritty, že nám otevřeli oči v tom, jak můžeme dělat fundraising v digitálním světě.”

Hanka Kupková předsedkyně Fondu ohrožených dětí

A co váš příběh?

Pojďme ho vytvořit

Přesne takto jsme vytvořili spoustu příběhů

Poskytovatel internetové a satelitní TV

Vývoj zákaznické zóny a proměna zákaznické péče

Zobrazit
Mockup Telly

Tradiční moravské vinařství

Ze sklepa do e-commerce

Zobrazit
Spielberg

Personalizované samolepky pro děti

Od nápadu z Česka do celého světa

Zobrazit
Mamalabels

Další naši klienti a partneři

Oddysey
Mattoni
Ketomix
Linet
Donate
Telly